PERKOZ FARM FRESH online : +48 530 999 143

Przy zakupie naszych produktów za 300.00 zł - dostawa gratis!

4,6/5 - Satysfkacja naszych klientów

rok założenia 2012

RODZINNA FIRMA Z TRADYCJAMI

Dzień dobry!

Perkoz Farm Fresh to inicjatywa dwóch przyjaciół, którzy postanowili wykorzystać bogactwo podkarpackiej gminy Radomyśl Wielki – miejsca słynącego z małych, rodzinnych masarni. Za główny cel naszej działalności obraliśmy przedstawienie szerszej grupie klientów prawdziwych skarbów podkarpacia – wędlin i podrobów wytwarzanych tradycyjnymi metodami.

Nazwa naszej firmy PERKOZ pochodzi od gatunku wędrownego ptaka wodnego, małego ale ambitnego.

Zajmujemy się dystrybucją najlepszych wyrobów wędliniarskich z Podkarpacia. Misją Perkoz Farm Fresh jest dostarczanie produktów najwyższej jakości do świadomych konsumentów, tak by każdy mógł jeść nie tylko pysznie, ale przede wszystkim zdrowo!

Dostarczamy również nasz asortyment do sklepów w woj. podkarpackim, małopolskim i śląskim. Gdzie również można smakować naszych produktów.

Nasze produkty można spotkać w lokalnych sieciach i sklepach  ( Niepołomice, Kraków, Wieliczka, Kłaj, Muszyna, Krynica Zdrój, Olkusz, Młoszowa, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Zabrze, Jaworzno, Mielec sieć „A&K”).

Wśród naszych produktów na próżno szukać emulgatorów, spulchniaczy i konserwantów, bowiem od samego początku stawiamy na wysoką jakość i tradycyjny smak.

Jeśli dbasz o zdrowie swoje i swojej rodziny, to dobrze trafiłeś. Masarnie, z którymi współpracujemy, stosują znane od wielu lat receptury opracowane przez poprzednie pokolenia. Wyroby wędliniarskie Perkoz Farm Fresh to połączenie świeżego, polskiego mięsa z prawdziwym czosnkiem, świeżo zmielonym pieprzem etoto, aromatycznym kminkiem, staropolską odmianą cebuli, łagodną papryką i polską solą. Oto przepis na idealny smak!

Z myślą o tych, którzy świadomie wybierają produkty nie tylko smaczne, ale przede wszystkim zdrowe, stworzyliśmy sklep internetowy. Możesz u nas zrobić zamówienie z dostawą do wybranego punktu w Małopolsce i na Śląsku. W naszej ofercie znajdują się najlepsze wyroby wędliniarskie z 20 małych masarni z południowej części kraju. Jeśli cenisz wyroby przygotowane z polskiego mięsa w rodzinnych firmach, to złóż pierwsze zamówienie, ciesz się smakiem i zostań naszym stałym klientem!

 

Lokalni producenci

Wskaźnik Lokalizacji

Plac Targowy Słomniki

Pierwsza i trzecia sobota miesiąca 7:00 - 11:00

32-090

Słomniki

Kiełbasa

Wędliny

Wskaźnik Lokalizacji

Plac Targowy Proszowice

Pierwsza i trzecia Niedziela miesiąca 7:00 - 11:00

ul. Kazimierza Brodzińskiego 14

32-100

Proszowice

Kiełbasa

Wędliny

100% bezpieczne płatności

Produkty z Polski!

Gwarancja pochodzenia produktów

Satysfakcja klientów

10000 zadowolonych klientów

Rodzinna firma z tradycjami

Istniejemy od 2012 roku

+48 530 999 143

Masz pytania?

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Skontaktuj się

Dowóz na miejsce

Dostawa do wybranego

punktu sprzedaży

ZAMÓW

Degustacja wyrobów

Zobacz jak wygląda

proces wędzenia

UMÓW SIĘ